Apie Mus

A.Virbickienės ūkio „Sodo rožė“ veikla – rožių, chrizantemų, raganių, našlaičių, tulpių ir kitų gėlių bei dekoratyvinių augalų dauginimas, auginimas, jų didmeninė ir mažmeninė prekyba, aplinkos želdinimo projektai, kalėdinės prekės bei LED dekoracijos.

Ši mūsų ūkyje vystoma veikla turi senas tradicijas: ji buvo pradėta prieš daugiau nei 20 metų ir išsiplėtojo iš smulkaus šeimos verslo, kuris apėmė rožių kelmų dauginimą. Technologija, paveldėta iš labai darbščių tėvų, pamažu buvo tobulinama, atrandamos naujos sritys, nuolat mokomasi. Didėjant mūsų produktų paklausai, atsirado poreikis ir galimybė kurti ūkį visiškai naujoje vietoje – 2004 m. pradėtos statybos „pienių pievoje“.

Nuo tol verslas intensyviai plėtėsi. Baigtas įgyvendinti BPD investicinis projektas, pagal kurį su ES struktūrinių fondų parama modernizuotas ūkis – pastatytas ir įrengtas modernus šiltnamis.

Mūsų ūkyje auginamos ir dauginamos rožės – nuolat atnaujinamame asortimente yra apie 100 pavadinimų rožių, skirtų aplinkos apželdinimui, puikiai augančių mūsų klimato sąlygomis.

Kiekvienais metais pasiūlome įdomų vienmečių bei daugiamečių gėlių asortimentą.

Prekiaujame ir skiepytais daržovių daigais kurie kasmet atranda vis daugiau augintojų iš visos Lietuvos, simpatijų.

Pavasarį sužysta ypač geros kokybės tulpės, įvairiaspalvės našlaitės, begonijos ir kitos gėlės.

Visą sezoną galime pasiūlyti įvairių dekoratyvinių augalų palankiomis kainomis. Perkantiems augalus pas mus, suteikiame profesionalias konsultacijas aplinkos želdinimo klausimais, rengiame ažpeldinimo projektus.
Rudenį užauginame puikios kokybės įvairiausių dydžių ir formų chrizantemas.

Mūsų auginamą produkciją galima pamatyti ne tik mūsų šiltamiuose, bet ir įvairiose parodose ir mugėse, kuriose mes kasmet dalyvaujame.

Turime daug patikimų partnerių Lenkijoje, Olandijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse, pas kuriuos dažnai lankomės ir giliname savo profesines žinias, bei kurių dėka galime supažindinti savo klientus Lietuvoje su gėlių bei dekoratyvinių augalų naujovėmis.

Nuoširdžiai ir efektyviai bendradarbiaujame su daugybe pastovių klientų, taip pat maloniai laukiame naujų.

Ūkis specializuojasi į viešųjų erdvių apželdinimą, dirbame su daugeliu Lietuvos savivaldybių bei seniūnijų. Dalyvaujame įvairiuose projektuose bei prisidedame prie žydinčios Lietuvos kūrimo. Mūsų profesionalūs vazonai su savaiminio laistymo sistema tapo tikra puošmena įvairiuose miestuose ir miesteliuose.

 

Dėkojame visiems esamiems ir būsimiems klientams už mūsų sąžiningo ir labai sunkaus darbo įvertinimą!

Su gėlėtais linkėjimais,

Pagarbiai,
Audronė, Greta, Valdas ir Justinas Virbickai

 
X