Plantscape® gėlių piramidė PFT3

Prekyboje

Kainų teiraukitės : vadyba@sodoroze.lt

Palyginti
Produkto kodas: pft3 Kategorija:

Product Description

 Plantscape® gėlių piramidė PFT3 trijų aukštų.

 

Pasirinkę šią gėlinę galėsite greitai ir įspūdingai papuošti sodybą, prekybos centrą ar viešąsias erdves. Vazonas yra ilgaamžis, tvirtos konstrukcijos, lengvai montuojamas ir transportuojamas. Turi didžiulį vandens saugojimo rezervuarą ir integruotą automatinę drėkinimo sistemą, todėl užtenka palieti kartą per savaitę. Tai – sertifikuotas produktas, dizainerių ir inžinerių daugybės metų darbo rezultatas. Gėlinė pagaminta iš aukščiausios kokybės polietileno, kuris atsparus UV spinduliams bei oro sąlygoms.

 

 

Matmenys: 815x815x1 680 mm.

Vandens rezervuaro talpa – 89 l.

Talpa kompostui – 239 l.

 

 

Plantscape® tai profesionalūs gėlių vazonai su savaiminio drėkinimo sistema.

 

„Plantscape– didžiausia ir sėkmingiausia Didžiosios Britanijos gėlių vazonų ir konteinerių gamintoja. Įmonė siūlo išskirtinės konstrukcijos produktus, kuriems nereikės skirti daug laiko ir pinigų, be to, taupysite vandenį. Tai sertifikuoti, aukščiausios kokybės produktai, dizainerių ir inžinerių daugybės metų darbo rezultatas.

Vazonai sudaryti iš dviejų dalių: vandens rezervuaro ir talpos kompostui. Tarpusavyje dalys susietos hidroponine medžiaga, per kurią  augalus pasiekia vanduo. Taip užtikrinama reikiama drėgmė. Priklausomai nuo modelio ir oro sąlygų, jie išsaugo drėgmę iki 7 dienų. Vazonai pagaminti iš aukščiausios kokybės polietileno, kuris atsparus UV spinduliams bei oro sąlygoms

 

-LOVELIAI
-PAKABINAMI KREPŠELIAI
-TVIRTINAMI APVALŪS VAZONAI
-GĖLIŲ BOKŠTAI
-KONTEINERIAI
-KONTEINERIŲ APDAILA

*Lengva prižiūrėti ir laistyti,
*Atsparūs oro sąlygoms ir UV spinduliams,
*Sertifikuoti ir atitinkantys aukščiausius kokybės standartus,
*Dizainerių ir inžinerių daugybės metų darbo rezultatas.

Daugiau informacijos : vadyba@sodoroze.lt

X
Palaukite...