Plantscape® pakabinamas vazonas PCH17

Prekyboje

Kainų teiraukitės : vadyba@sodoroze.lt

Peržiūrėti produktus
Palyginti
Produkto kodas: PCH17 Kategorija:

Product Description

Plantscape® pakabinamas vazonas PCH17

 

Pakabinamais krepšeliais galima puikiai papuošti namus, kaimo turizmo sodybas, gatves. Jie suteiks spalvų ir žaismingumo kiekvienam kampeliui! Krepšelius lengva pakabinti ir laistyti. Dėl geros oro cirkuliacijos, didelio vandens rezervuaro ir integruotos automatinės drėkinimo sistemos augalai ilgai išlieka sveiki ir gražūs. Juos užtenka palaistyti kartą per savaitę. Krepšelis pagamintas iš aukščiausios kokybės polietileno, kuris atsparus UV spinduliams bei oro sąlygoms.

 Matmenys:

430x430x255 mm

Vandens rezervuaro talpa – 12 l.

Talpa kompostui – 12 l.

 

 

 

 

Plantscape® tai profesionalūs gėlių vazonai su savaiminio drėkinimo sistema.

„Plantscape– didžiausia ir sėkmingiausia Didžiosios Britanijos gėlių vazonų ir konteinerių gamintoja. Įmonė siūlo išskirtinės konstrukcijos produktus, kuriems nereikės skirti daug laiko ir pinigų, be to, taupysite vandenį. Tai sertifikuoti, aukščiausios kokybės produktai, dizainerių ir inžinerių daugybės metų darbo rezultatas.

Vazonai sudaryti iš dviejų dalių: vandens rezervuaro ir talpos kompostui. Tarpusavyje dalys susietos hidroponine medžiaga, per kurią  augalus pasiekia vanduo. Taip užtikrinama reikiama drėgmė. Priklausomai nuo modelio ir oro sąlygų, jie išsaugo drėgmę iki 7 dienų. Vazonai pagaminti iš aukščiausios kokybės polietileno, kuris atsparus UV spinduliams bei oro sąlygoms

 

-LOVELIAI
-PAKABINAMI KREPŠELIAI
-TVIRTINAMI APVALŪS VAZONAI
-GĖLIŲ BOKŠTAI
-KONTEINERIAI
-KONTEINERIŲ APDAILA

*Lengva prižiūrėti ir laistyti,
*Atsparūs oro sąlygoms ir UV spinduliams,
*Sertifikuoti ir atitinkantys aukščiausius kokybės standartus,
*Dizainerių ir inžinerių daugybės metų darbo rezultatas.

Daugiau informacijos : vadyba@sodoroze.lt

X
Palaukite...