Tekstilė gėlėms FIelds Flowers 5m2 pakuotė

 29.00  25.00

Prekyboje

„Fields flowers“ – 11 rūšių gėlių mišinys, su kuriuo sukursite gražią ir spalvingą pievą. Tai vienmetės ir daugiametės gėlės iki 60 cm aukščio.

Pieva gali būti sėjama nuo balandžio iki rugsėjo, tačiau geriausias laikas yra vasaros pabaiga ar rudens pradžia. Taip išlaikomas natūralus gamtos ritmas. Daugelis žolelių išauga kitą pavasarį po sėjos. Pirmaisiais metais dominuos vienmetės. Norėdami gauti geriausius rezultatus, prieš sėdami išvalykite dirvą nuo piktžolių.  Nerekomenduojama tiesti TURFquick tekstilės ant esamos vejos.

Pievas  rekomenduojama pjauti tik kartą per metus vasaros pabaigoje, peržydėjus augalams.

 

  •  Sudėtis:  kininis astras, medetkos, godecijos, jūrinės lobuliarijos, linai, rugiagėlės, ešolcijos, rudgrūdėlės, ratiliai, juodgrūdė, didysis serentis, trispalvis vijoklis.

 

 

TURFquick® – biologiškai skaidi tekstilė, kurioje įterpta sėklų ir trąšų. Tai lengvas ir patogus būdas sėti. Tekstilė pagaminta iš celiuliozės pluošto, kuris suyra per 8-14 savaičių, nepalikdamas jokių sintetinių likučių. Dėl puikios TURFquick® struktūros sėklos ir trąšos  paskirsto tolygiai, tvirtai laikosi transportavimo ir montavimo metu. Visi apželdinamosios tekstilės komponentai patentuoti, 100 % biologiškai skaidūs.

—–> Gėlių pievos įrengimo instrukcija.  <—–

Palyginti
X
Palaukite...