Tekstilė vejai Nordic Pro 40m2 pakuotė

 63.00

Šiuo metu neturime

 

„Nordic Pro“ – tanki, tvirta, lėtai auganti veja. Atspari mindžiojimui ir šalčiui. Sėklų mišinyje yra daug pievinės miglės, kuriai augti reikalinga drėgna ir derlinga dirva.

„Nordic Pro“ veją geriausia sėti vasarą. Dirva turi būti drėgna ir šilta, tekstilė turi gerai prie jos priglusti. Pirmąsias 3-4 savaites reikia garantuoti drėgmę, tekstilė negali išdžiūti.  Pirmą kartą reikia pjauti veją, kai žolė pasiekia 5-7 cm aukštį. Pjovimo aukštis – 3,5 cm. Per 8- 14 savaites, priklausomai nuo oro sąlygų, tekstilė suirs ir taps traša. Toliau veją reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir kitas vejas: periodiškai tręšti ir laistyti.

 

Naudojamos aukštos kokybės „DLF Seeds“ sėklų mišinys ir kompleksinės trąšos. Išbandyta ir testuota Skandinavijos sėklų pramonės programomis SCANTURE ir SCANGREEN

„Nordic Pro“ sėklų mišinio sudėtis:

45 % pievinė miglė (Poa pratensis),

25 %daugiametė svidrė (Lolium perenne 4n),

15 % avinis eraičinas (Festuca rubra commutata),

15 % šiurkštusis eraičinas (Festuca rubra trichophylla),

 

 

TURFquick® – biologiškai skaidi tekstilė, kurioje įterpta sėklų ir trąšų. Tai lengvas ir patogus būdas sėti. Tekstilė pagaminta iš celiuliozės pluošto, kuris suyra per 6-8 savaites nepalikdamas jokių sintetinių likučių. Dėl puikios TURFquick® struktūros sėklos ir trąšos  paskirsto tolygiai, tvirtai laikosi transportavimo ir montavimo metu. Visi apželdinamosios tekstilės komponentai patentuoti, 100 % biologiškai skaidūs.

 

—-> Vejos įrengimo instrukcija <——