Tekstilė vejai Villa Classic 10m2 pakuotė

 16.00

„Villa Classic“ – tai greitai auganti, universali veja skirta parkams, sodams. Ji atspari mindžiojimui ir šalčiui, lengvai prižiūrima.  Veja auga jau 4 ° C temperatūroje. Kad žolė tinkamai dygtų, tekstilė turi būti gerai prigludusi prie dirvos paviršiaus ir drėgna. Pastovią drėgmę reikia užtikrinti pirmąsias 3-4 savaites nuo tekstilės patiesimo.  Pirmą kartą reikia pjauti veją, kai žolė pasiekia 5-7 cm aukštį. Per 8-14  savaičių, priklausomai nuo oro sąlygų, tekstilė suirs ir taps traša. Toliau veją reikia prižiūrėti taip pat, kaip ir kitas vejas: periodiškai tręšti ir laistyti.

 

Naudojamos aukštos kokybės „DLF Seeds“ sėklų mišinys ir kompleksinės trąšos. Išbandyta ir testuota Skandinavijos sėklų pramonės programomis SCANTURE ir SCANGREEN

Villa Classic – sėklų mišinio sudėtis:

40 % raudonasis eraičinas (Festuca rubra rubra),

20 % pievinė miglė (Poa pratensis),

20 %daugiametė svidrė (Lolium perenne),

15 % daugiametė svidrė (Lolium perenne 4 n),

5 % šiurkštusis eraičinas (Festuca rubra trichophylla).

 

TURFquick® – biologiškai skaidi tekstilė, kurioje įterpta sėklų ir trąšų. Tai lengvas ir patogus būdas sėti. Tekstilė pagaminta iš celiuliozės pluošto, kuris suyra per 6-8 savaites nepalikdamas jokių sintetinių likučių. Dėl puikios TURFquick® struktūros sėklos ir trąšos  paskirsto tolygiai, tvirtai laikosi transportavimo ir montavimo metu. Visi apželdinamosios tekstilės komponentai patentuoti, 100 % biologiškai skaidūs.

—-> Vejos įrengimo instrukcija <——