Universalus substratas su Augalų Probiotiku (10l)

Kaina: 2.50

Šiuo metu neturime

Universalus substratas su Augalų Probiotiku – tai paruoštas naudojimui substratas, praturtintas specialia technologija paruoštu priedu – Augalų Probiotiku. Moksliniais tyrimai įrodyta, jog natūralus Augalų Probiotikas pagerina augalų atsparumą stresui, nepalankioms augimo sąlygoms, o vaisiai tampa sveikesni. Substrate esantis NPK užtikrina greitą augalų prigyjimą ir suteikia maisto medžiagas augimo pradžioje, o natūralus Augalų Probiotikas užtikrina sėkmingą tolimesnę augalo raidą ir maisto medžiagas atiduoda tolygiai vėlesniuose augimo etapuose. Šis produktas labai gerai absorbuoja vandenį ir išsaugo drėgmę, palaiko optimalų drėgmės kiekį paviršiniame žemės sluoksnyje bei gerina šaknų kvėpavimą.

 

SUDĖTIS:

Vidutinės struktūros aukštapelkės durpė, augalų probiotikas, trąšos NPK (14+16+18), mikroelementai, klintmilčiai. Produkte yra natūralios kilmės huminių, fulvo ir amino rūgščių, vitaminų, fermentų, mikorizinių grybų, glomalino ir gerųjų bakterijų.

Procentinė sudėtis:
Organinė medžiaga >85%
Sausos medžiagos 35-45%
pH 6-8
 

PASKIRTIS:

  • Lauko augalams;
  • Kambariniams augalams;
  • Gėlėms;
  • Daržovėms;
  • Dekoratyviniams augalams;
  • Daugiamečiams augalams.

PANAUDOJIMAS:

AUGINANT LAUKE:

Iškaskite duobę pagal augalo šaknų dydį. Duobėje supilkite reikiamą preparato sluoksnį. Pasodinkite augalą ir šaknis užkaskite. Pasodinę augalą, paliekite vandeniu.

AUGINANT VAZONE:

Vietoj naudojamo grunto, naudokite substratą su probiotiku. Pasodinę augalą paliekite vandeniu.

Prieš naudojimą palaikyti kambario temperatūroje, permaišyti.